Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 28052 zkul 13978 ko varazdin 50 suvlasnicki dio etazno vl

Nekretnina kat.čest 2805/2, zk.ul. 13978, k.o. Varaždin, 50. Suvlasnički dio: ETAŽNO VL…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 08:59
Zatvara se za
34dana:20sati:15min:48sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 2805/2, zk.ul. 13978, k.o. Varaždin, 50. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-49), ETAŽA L - prostorija u podrumu površine 0,80 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 75.80 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 568,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija