Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 28052 zkul 13978 ko varazdin 26 suvlasnicki dio etazno vl

Nekretnina kat.čest 2805/2, zk.ul. 13978, k.o. Varaždin, 26. Suvlasnički dio: ETAŽNO VL…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
35dana:03sati:11min:37sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 2805/2, zk.ul. 13978, k.o. Varaždin, 26. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-26), ETAŽA XXVI - prostorija u podrumu površine 1,75 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 166.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 1.245,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija