Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest28052 zkul 13978 ko varazdin 24 suvlasnicki dio etazno vl

Nekretnina kat.čest,2805/2, zk.ul. 13978, k.o. Varaždin, 24. Suvlasnički dio; ETAŽNO VL…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
35dana:01sati:11min:34sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest,2805/2, zk.ul. 13978, k.o. Varaždin, 24. Suvlasnički dio; ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-24), ETAŽA XXIV- prostorija u podrumu površine 0,90 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 85.20 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 639,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija