Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 145343 zkul 13063 ko varazdin 59 suvlasnicki dio etazno v

Nekretnina kat.čest 14534/3, zk.ul. 13063, k.o. Varaždin, 59. suvlasnički dio: ETAŽNO V…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 09:59
Zatvara se za
34dana:22sati:11min:40sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 14534/3, zk.ul. 13063, k.o. Varaždin, 59. suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-59), Etaža 61 - spremište u podrumu površine 21,10 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 2110.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 15.825,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija