Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine a katcest 145343 zkul 13063 ko varazdin 20 suvlasnicki dio etaz

Nekretnina: Nekretnine: a) kat.čest 14534/3, zk.ul. 13063, k.o. Varaždin, 20. suvlasnički dio: ETAŽ…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 08:59
Zatvara se za
34dana:20sati:15min:27sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine: a) kat.čest 14534/3, zk.ul. 13063, k.o. Varaždin, 20. suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-20), Etaža 20 - 2-sobni stan na 4. katu, ulaz B sa spremištem 1,45 m2, ukupne površine 37,55 m2, b) kat.čest 14534/3, zk.ul. 13063, k.o. Varaždin, 49. suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-49), Etaža 51 - parkirno mjesto br. 5 u podzemnoj garaži, površine 15,70 m2. Nekretnine nisu slobodne od osoba i stvari. Nekretnine se prodaju skupno. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom: Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 8260.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 61.950,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija