Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 14533 zkul 14406 ko varazdin 92 suvlasnicki dio 492581417

Nekretnina kat.čest 14533, zk.ul. 14406, k.o. Varaždin, 92. Suvlasnički dio: 4925/81417…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
35dana:03sati:11min:41sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 14533, zk.ul. 14406, k.o. Varaždin, 92. Suvlasnički dio: 4925/814175 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-92), ETAŽA 92 - poslovni prostor u prizemlju koji se sastoji od: poslovni prostor sa 47,55 ukupne površine 47,55 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mali: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 4310.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 32.325,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija