Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 145342 zkul 14353 ko varazdin 41 suvlasnicki dio 8770372

Nekretnina kat.čest 14534/2, zk.ul. 14353, k.o. Varaždin, 41. Suvlasnički dio: 8770/372…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 13:59
Zatvara se za
35dana:02sati:11min:43sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 14534/2, zk.ul. 14353, k.o. Varaždin, 41. Suvlasnički dio: 8770/372510 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-41) ETAŽA 41 - u naravi 4- sobni stan na 2. katu, ulaz A, a koji se sastoji od: hodnik 10,40 m2, wc 1,80 m2, izba 1,50 m2, kuhinja 5,60 m2, boravak i blagovanje 16,60 m2, spavaća soba 10,30 m2, spavaća soba 16,10 m2, spavaća soba 12,80 m2, kupaona 5,10 m2, hodnk 2,90 m2, balkon 2,10 m2, balkon 2,50 m2, ukupne površine 87,70 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 14800.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 111.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija