Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana u zemljisnoj knjizi opcinskog suda u varazdinu zemljisnoknjiznog od

Nekretnina upisana u zemljišnoj knjizi Općinskog suda u Varaždinu, Zemljišnoknjižnog od…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
35dana:03sati:11min:22sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana u zemljišnoj knjizi Općinskog suda u Varaždinu, Zemljišnoknjižnog odjela Varaždin, k.o. Varaždin i to čk.br. 3924/18, Zagrebačka ulica sa 81 m2, ulica sa 81 m2, upisane u z.k. ul. 15389 k.o. Varaždin. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem Tomislavom Đuričinom, mail adresa: tomislav.duricin@cotrugli.eu , mobitel: 0998070782. Procjene se šalju temeljem upita na navedeni mail stečajnog upravitalja. Jamčevina: 770.00 Poslovni broj spisa: ST-206/2024 Početna cijena: 3.850,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija