Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina prodaju se nekretnine stecajnog duznika upisane u katastarskoj opcini 323390 mikleus

Nekretnina: Prodaju se nekretnine stečajnog dužnika upisane u katastarskoj općini: 323390, Mikleuš,…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 13. lis 2026., 10:59
Zatvara se za
39dana:23sati:11min:35sek
Idi na ovu dražbu →

Prodaju se nekretnine stečajnog dužnika upisane u katastarskoj općini: 323390, Mikleuš, zk.ul. 1987 kčbr. 35, ZGRADA, DVOR I VOĆNJAK U SELU, površine 497 čhv. Na nekretnini postoji upisano razlučno pravo u korist Slatinske banke d.d. Slatina. Porez i pristojbe u vezi s nekretninom dužan je platiti kupac. Nekretnina se prodaje po načelu viđeno-kupljeno, što isključuje naknadne prigovore kupca. Razgledavanje: Stečajni upravitelj 091/2775551, mail: predrag.filajdi@gmail.com. Jamčevina: 34700.00 Poslovni broj spisa: ST-66/2025 Početna cijena: 260.250,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe29. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od13. lis 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija