Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina kcest 34893 zkul 6413 ko varazdin oranica sa 61 m2

Nekretnina k.čest. 3489/3, zk.ul. 6413, k.o. Varaždin, ORANICA sa 61 m2.

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
41dana:01sati:03min:35sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina k.čest. 3489/3, zk.ul. 6413, k.o. Varaždin, ORANICA sa 61 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 119.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 892,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe30. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija