Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 28081 zkul 13974 ko varazdin 80 suvlasnicki dio etazno vla

Nekretnina kat.čest 2808/1, zk.ul. 13974, k.o. Varaždin, 80 Suvlasnički dio: ETAŽNO VLA…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 13:59
Zatvara se za
41dana:00sati:00min:15sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 2808/1, zk.ul. 13974, k.o. Varaždin, 80 Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-76), ETAŽA LXXX - spremište u podrumu, površine 1,50 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 149.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 1.117,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe30. ruj 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija