Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina kcest 28081 zkul 13974 ko varazdin 77 suvlasnicki dio etazno vla

Nekretnina k.čest. 2808/1, zk.ul. 13974, k.o. Varaždin, 77. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLA…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 10:59
Zatvara se za
40dana:11sati:43min:01sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina k.čest. 2808/1, zk.ul. 13974, k.o. Varaždin, 77. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-73), ETAŽA LXXVII - spremište u podrumu, površine 2,20 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 218.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 1.635,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe30. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija