Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 14771 zkul 15018 ko varazdin 141 suvlasnicki dio etazno vl

Nekretnina kat.čest 14771, zk.ul. 15018, k.o. Varaždin, 141. Suvlasnički dio: ETAŽNO VL…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
40dana:13sati:42min:50sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest 14771, zk.ul. 15018, k.o. Varaždin, 141. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-141), ETAŽA 141 - garaža u podrumu sa 13.80 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 1530.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 11.475,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe30. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija