Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 14532 u zkul 14386 ko varazdin 160 suvlasnicki dio etazno

Nekretnina kat.čest. 14532, u zk.ul. 14386, k.o. Varaždin, 160. Suvlasnički dio: ETAŽNO…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 09:59
Zatvara se za
40dana:22sati:11min:38sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest. 14532, u zk.ul. 14386, k.o. Varaždin, 160. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-160), ETAŽA 160 - parkirno mjesto u podzemnoj garaži PM18, površine 12,50 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 844.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 6.330,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe30. ruj 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija