Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkulbr 5473 ko nasice kcbr

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 5473 k.o. Našice k.č.br.…

Aktivnastrojevi, stambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom BroduFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
41dana:03sati:19min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 5473 k.o. Našice k.č.br. 1871/39 u naravi Industrijska ulica, ukupne površine 3132 m2 od čega: godspodarsko dvorište površine 2675 m2, poslovna zgrada ENERGANA ALPHA Industijska ulica Našice, površine 457 m2, na adresi Industrijska ulica 19, Našice. Razgledavanje: Zainteresirane osobe mogu razgledati predmet prodaje prema dogovoru sa stečajnom upraviteljicom; upiti se mogu postaviti stečajnoj upraviteljici na telefon 0959131818 ili na mail infp@odvjetnicagelo.hr Jamčevina: 37000.00 Poslovni broj spisa: ST-800/2024 Početna cijena: 277.500,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu
Početak online dražbe30. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija