Idi na sadržaj
PočetnaDražbeTrumpf laser press brake croatia

TRUMPF Laser & Press Brake – Croatia

Aktivnaalat, strojeviRadobojTroostwijk AuctionsZatvara se 23. ruj 2026., 14:00
Zatvara se za
20dana:04sati:20min:23sek
Idi na ovu dražbu →
TRUMPF Laser & Press Brake – Croatia

General description Online auction located in Croatia featuring high-quality sheet metal processing and fabrication equipment. The auction includes TRUMPF laser cutting technology, a CNC press brake, welding equipment, and a laser cutting unit suitable for precision metalworking and industrial manufacturing. Main Highlights Laser Cutting Equipment - TRUMPF Trumatic L3030 laser cutting machine (2006) - TRUMPF Schneideinheit (KL59) laser cutting unit (2016) Sheet Metal Forming - TRUMPF TrumaBend V3200 CNC press brake (2006) Welding Equipment - VARSTROJ FD-B4L-2DM/1G/MIG MIG welding machine (2013)

Detalji
Lokacija dražbeRadoboj
Kategorija dražbealat, strojevi
Početak online dražbe17. srp 2026., 16:00
Zatvaranje dražbe od23. ruj 2026., 14:00
Dražbena kućaTroostwijk Auctions
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija