Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine upisane u zkulbr 2168 ko 332704 turanovac kcbr 1174 kuca i dvorist

Nekretnina: Nekretnine upisane u: zk.ul.br. 2168 k.o. 332704, Turanovac, kčbr. 117/4 kuća i dvorišt…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 22. lis 2026., 13:59
Zatvara se za
49dana:02sati:11min:30sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine upisane u: zk.ul.br. 2168 k.o. 332704, Turanovac, kčbr. 117/4 kuća i dvorište u selu sa 202 čhv – suvlasnički dio stečajnog dužnika ½ Nekretnina nije slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: Turanovac, uz prethodnu najavu i dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/ 343 167 Jamčevina: 658.00 Poslovni broj spisa: ST-120/2025 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe08. lis 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od22. lis 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija