Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine upisane u zkulbr 1947 ko 332488 dugo selo lukacko kcbr 772 u selu

Nekretnina: Nekretnine upisane u: zk.ul.br. 1947 k.o. 332488, Dugo Selo Lukačko, kčbr. 77/2 U selu…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 22. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
49dana:01sati:11min:32sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine upisane u: zk.ul.br. 1947 k.o. 332488, Dugo Selo Lukačko, kčbr. 77/2 U selu – kuća-dvor sa 381 m2 i voćnjak sa 252 m2, kčbr. 77/3 U selu – kuća-dvor sa 317 m2, kčbr. 78/2 U selu – oranica sa 590 m2, kčbr. 78/3 U selu – oranica sa 917 m2, kčbr. 79/2 U selu – šuma sa 288 m2 i kčbr. 79/3 U selu – šuma sa 288 m2 – suvlasnički dio stečajnog dužnika 3/6 Nekretnina nije slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: Dugo Selo Lukačko, uz prethodnu najavu i dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/ 343 167 Jamčevina: 2770.00 Poslovni broj spisa: ST-120/2025 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe08. lis 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od22. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija