Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine ovrsenika upisanih u zkulbr 3455 ko 332437 budanica kcbr 1102 zubri

Nekretnina: Nekretnine ovršenika upisanih u: zk.ul.br. 3455 k.o. 332437, Budanica, kčbr. 1102 Žubri…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 22. lis 2026., 11:59
Zatvara se za
49dana:00sati:11min:25sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine ovršenika upisanih u: zk.ul.br. 3455 k.o. 332437, Budanica, kčbr. 1102 Žubrica – voćnjak sa 633 m2, kčbr. 1103 Žubrica – oranica sa 1789 m2, kčbr. 1104 Žubrica – vinograd sa 799 m2, kčbr. 1115 Žubrica – oranica sa 1436 m2, kčbr. 1116 Žubrica – šuma sa 328 m2, kčbr. 1844 Jazavčina – livada sa 539 m2, kčbr. 1845 Jazavčina – livada sa 801 m2 i kčbr. 1846 Jazavčina – šuma sa 3563 m2 – suvlasnički dio stečajnog dužnika ½ Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: Žubrica, uz prethodnu najavu i dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/ 343 167 Jamčevina: 653.00 Poslovni broj spisa: ST-120/2025 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe08. lis 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od22. lis 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija