Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine ovrsenika upisanih u zkulbr 2960 ko 332437 budanica kcbr 1101 zubri

Nekretnina: Nekretnine ovršenika upisanih u: zk.ul.br. 2960 k.o. 332437, Budanica, kčbr. 1101 Žubri…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 22. lis 2026., 10:59
Zatvara se za
48dana:23sati:11min:25sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine ovršenika upisanih u: zk.ul.br. 2960 k.o. 332437, Budanica, kčbr. 1101 Žubrica – kuća-dvor sa 751 m2 – suvlasnički dio stečajnog dužnika ½ Nekretnina nije slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: Žubrica, uz prethodnu najavu i dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/ 343 167 Jamčevina: 3500.00 Poslovni broj spisa: ST-120/2025 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe08. lis 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od22. lis 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija