Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina ovrsenika upisanih u zkulbr 3718 ko 332437 budanica kcbr 1151 zubric

Nekretnina ovršenika upisanih u: zk.ul.br. 3718 k.o. 332437, Budanica kčbr. 1151 Žubric…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 22. lis 2026., 09:59
Zatvara se za
48dana:22sati:11min:30sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina ovršenika upisanih u: zk.ul.br. 3718 k.o. 332437, Budanica kčbr. 1151 Žubrica – šuma sa 480 m2, kčbr. 1152 Žubrica – oranica sa 1307 m2, kčbr. 1153 Žubrica – voćnjak sa 413 m2 i kčbr. 1154 Žubrica – kuća-dvor sa 497 m2 – suvlasnički dio stečajnog dužnika 2/4 Nekretnina nije slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: Žubrica, uz prethodnu najavu i dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/ 343 167 Jamčevina: 2890.00 Poslovni broj spisa: ST-120/2025 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe08. lis 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od22. lis 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija