Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina oznake kat cest 4066 40611 4671 4672 4673 4681 471 zk ul 27

Nekretnina oznake kat. čest. 406/6, 406/11, 467/1, 467/2, 467/3, 468/1, 471, zk. ul. 27…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZadruFINA e-DražbaZatvara se 22. lis 2026., 08:59
Zatvara se za
48dana:21sati:11min:42sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina oznake kat. čest. 406/6, 406/11, 467/1, 467/2, 467/3, 468/1, 471, zk. ul. 272, k.o. 300608 Parčić, zemljišnoknjižni odjel Benkovac (Općinski sud u Zadru), u naravi šuma, ukupne površine 68 716 m2. Nalazi se na adresi Parčić. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari, niti je dana u najam ili zakup. Tereta nema. Razgledavanje: Dodatne informacije moguće je dobiti kod stečajnog upravitelja Sanje Pole Katavić na broj 099 5765550 od 9 do 14 sati svaki radni dan. Razgledavanje imovine moguće je ako se prethodno plati trošak razgledavanja najkasnije zadnjeg dana objave poziva na sudjelovanje u dražbi, uz prethodnu najavu i u dogovoru sa stečajnim upraviteljem u zavisnosti od slobodnih termina. Jamčevina: 20000.00 Poslovni broj spisa: ST-541/2021 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zadru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe08. lis 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od22. lis 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija