Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkul 171 ko oljasi kcbr 600

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 171, k.o. Oljasi, kč.br. 600…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u OsijekuFINA e-DražbaZatvara se 28. lis 2026., 09:59
Zatvara se za
54dana:23sati:11min:23sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 171, k.o. Oljasi, kč.br. 600, u naravi ORANICA I VOĆNJAK U SELU površine 1670 m2. Razgledavanje: Zainteresirane osobe mogu razgledati predmete prodaje u dogovoru sa stečajnom upraviteljicom na telefon 091-58-50-617. Jamčevina: 380.00 Poslovni broj spisa: ST-705/2024 Početna cijena: 950,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe14. lis 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od28. lis 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija