Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina oznacena kao katcestbr 11933 zgrada i oranica ukupne povrsine 6321 m2

nekretnina označena kao kat.čest.br. 1193/3, zgrada i oranica, ukupne površine 6.321 m2…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u DubrovnikuFINA e-DražbaZatvara se 05. stu 2026., 11:59
Zatvara se za
63dana:01sati:11min:31sek
Idi na ovu dražbu →

nekretnina označena kao kat.čest.br. 1193/3, zgrada i oranica, ukupne površine 6.321 m2, građevinsko zemljište s ruševnom zgradom, upisano u zk.ul.br. 2644, k.o. Imotski-Glavina, vlasništvo dužnika za cijelo, Glavina Donja bb, Glavina Donja. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: 091/211-1181, maroje.stjepovic@stecajni.com Jamčevina: 32200.00 Poslovni broj spisa: ST-153/2019 Početna cijena: 241.500,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Dubrovniku
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe22. lis 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od05. stu 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija