Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina prodaje se nekretnina stecajnog duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog suda u

Nekretnina: Prodaje se nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 05. stu 2026., 11:59
Zatvara se za
63dana:01sati:11min:24sek
Idi na ovu dražbu →

Prodaje se nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Zlataru, Zemljišnoknjižni odjel Zabok, k.o. 334324, Bedekovčina, zk.ul. 3736, kč.br. 3420/3, zgrada i neplodno industrijsko dvorište i kč.br. 3420/6, neplodno, ukupne površine 10530 m2. Kupac nekretnine plaća porez na dodanu vrijednost ili porez na promet nekretnina. Razgledavanje: Zainteresirane osobe mogu u vrijeme dogovoreno sa stečajnim upraviteljem stečajnog dužnika, iz Zagreba, Miramarska 13d, tel. 01/6152-555 razgledati predmetnu nekretninu i dokumentaciju vezanu uz tu nekretninu. Jamčevina: 405000.00 Poslovni broj spisa: ST-33/2025 Početna cijena: 2.025.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe22. lis 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od05. stu 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija