Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnoga duznika upisane u zemljisne knjige opcinskog suda u varazdinu ze

Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 05. stu 2026., 10:59
Zatvara se za
63dana:00sati:11min:23sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, zemljišnoknjižni odjel Varaždin, k.o. Varaždin i to čk.br. 3925/67, Varteksova ulica sa 6308 m2, dvorište sa 6206 m2, skladište sa 102 m2, ukupno 6308 m2, upisane u zk. ul. 15396 k.o. Varaždin. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem, mail adresa: tomislav.duricin@cotrugli.eu, mobitel: 0998070782. Procjene se šalju temeljem upita na navedeni mail stečajnog upravitelja. Jamčevina: 58000.00 Poslovni broj spisa: ST-206/2024 Početna cijena: 145.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe22. lis 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od05. stu 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija