Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnoga duznika upisane u zemljisne knjige opcinskog suda u varazdinu ze

Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…

Aktivnagrađevinski materijal, strojevi, stambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 05. stu 2026., 12:59
Zatvara se za
63dana:04sati:19min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, zemljišnoknjižni odjel Varaždin, k.o. Varaždin i to čk.br. 3924/14, Zagrebačka ulica sa 17313 m2, dvorište sa 12861 m2, skladište sa 423 m2, industrijska zgrada sa 1482 m2, industrijska zgrada sa 342 m2, skladište sa 423 m2, skladište sa 423 m2, industrijska zgrada sa 155 m2, industrijska zgrada sa 382 m2, pomoćna zgrada sa 18 m2, industrijska zgrada sa 225 m2, skladište sa 424 m2 i industrijska zgrada sa 155 m2, ukupno 17313 m2, upisana u zk. ul. 15385 k.o. Varaždin. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem, mail adresa: tomislav.duricin@cotrugli.eu, mobitel: 0998070782. Procjene se šalju temeljem upita na navedeni mail stečajnog upravitalja. Jamčevina: 151000.00 Poslovni broj spisa: ST-206/2024 Početna cijena: 377.500,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Početak online dražbe22. lis 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od05. stu 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija